Outside The Box

od |
06 15

Escape Room

Z radością donosimy, że naszym nowym klientem został escape room, OutSide The Box. Pomieszczenia, w których rozgrywa się zabawa, mieszczą się w Warszawie, więc będąc w stolicy warto je odwiedzić, traktując jako dość niecodzienną rozrywkę. Mogą z nich skorzystać właściwie wszyscy miłośnicy łamigłówek, chcący przeżyć prawdziwą przygodę.

OutSide The Box nie stanowi jedynego miejsca tego typu w Polsce. Podobne „pokoje” znajdują się także w innych dużych miastach i od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Gra escape room, znana na całym świecie, polega na przeniesieniu gry komputerowej do rzeczywistego świata. Jako nowoczesny i niezwykle kreatywny sposób na spędzanie wolnego czasu, zyskuje coraz większą popularność także w naszym kraju. Uczestnicy zostają zamknięci w pokoju i mają pełną godzinę, by się z niego wydostać. W czasie trwania zabawy mogą liczyć wyłącznie na własne zdolności intelektualne oraz manualne, a także pomoc współtowarzyszy. Odzyskanie wolności wiąże się z rozwiązaniem szeregu różnorodnych zagadek. Pokonywanie kolejnych etapów w gronie przyjaciół czy rodziny dostarczy nie tylko sporo frajdy, ale i nauczy sprawnej współpracy oraz wytrwałości w dążeniu do ostatecznego celu. Tego typu rozrywka będzie wspaniałą odskocznią od codziennego życia i pracy, a przy tym stanie się doskonałą alternatywą dla tradycyjnego typu zajęć. Escape Room może się też okazać świetną okazją do zacieśniania więzi i przełamywania pierwszych lodów między pracownikami jednej firmy.

Powodzenie całej akcji zależy właściwie od tego, jak dobierze się drużynę. Jeśli wszyscy gracze będą się uzupełniać, sukces to tylko kwestia czasu. Emocje, które wywołują kolejne dokonania zespołu, stają się namacalne i dają jeszcze więcej satysfakcji niż te, wywołane przez wirtualną wersję gry. Po podjęciu wyzwania chętni w szybki oraz łatwy sposób sprawdzą, jak dobrze rozumieją się między sobą, a przy tym zobaczą, ile tak naprawdę potrafią i czy nabywane przez lata umiejętności są wystarczające do osiągnięcia własnego zwycięstwa. Oczywiście bez przerwy są obserwowani z zewnątrz, a jeśli nie uda im się rozwikłać wszystkich zagadek, zostają uwolnieni przez kogoś z obsługi.

Aby dowiedzieć się więcej na temat OutSide The Box, można odwiedzić stronę projektu: outsidethebox.com.pl. Za jej pomocą zainteresowani zabawą bez problemu zorientują się w obecnie dostępnych rodzajach gier, jakie proponują organizatorzy – aktualnie są to: Pokój Przesłuchań, W Osiemdziesiąt Dni Dookoła Świata czy Niespodzianka. Za pośrednictwem witryny istnieje możliwość rezerwacji miejsc do zabawy. W jednej z zakładek potencjalni klienci znajdą także szczegółowy cennik usług. W razie jakichkolwiek pytań należy zwrócić się do organizatorów – dane kontaktowe umieszczono na odpowiedniej podstronie.


Poprzedni wpisTechnologie Basenowe Następny wpisOtostudio