MSystem

od |
06 8

Meble kuchenne

Z satysfakcją witamy MSystem Mariusz Królak w gronie naszych klientów. Firma od 2008 roku funkcjonuje na rynku meblowym, wypracowując sobie silną pozycję i zdobywając zaufanie klientów.

MSystem świadczy usługi z zakresu projektowania, produkcji i montażu mebli oraz obsługi gwarancyjnej. Oferta firmy dedykowana jest wymagającym klientom, którzy poszukują dobrej jakości, trwałych i wytrzymałych mebli, które charakteryzuje ergonomia i najwyższe standardy estetyczne. Firma zajmuje się kompleksową obsługą zleceń od momentu zaprojektowania przez produkcję aż po montaż mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych, szaf wnękowych i garderobianych.

Meble kuchenne od MSystem wykonywane są na wymiar, z wysokiej klasy i różnorodnych materiałów: począwszy od drewna naturalnego i barwionego przez fornir (zarówno naturalny, jak i modyfikowany) aż po foliowane i lakierowane płyty MDF. Szeroka gama materiałów oraz doświadczenie i wiedza techniczna pozwalają pracownikom firmy stworzyć niebanalną zabudowę, ustawne meble, które sprawdzą się nie tylko w przypadku małych aneksów kuchennych czy dużych kuchni, ale również i pomieszczeń wymagających przemyślanych rozwiązań, np. kuchni poddaszowych. Firma w zależności od wizji i oczekiwań klientów wykonuje zabudowę w różnorodnych stylach: klasycznym, minimalistycznym, nowoczesnym czy rustykalnym.

Przy projektowaniu szaf wnękowych i garderób firma skupia się zarówno na rozplanowaniu elementów wpływających na funkcjonalność tego typu mebli i zabudowy, jak i na estetyce. W przypadku pierwszego czynnika, decydując się na zakup szaf od MSystem, możemy liczyć na przemyślne i optymalne usytuowanie półek, drążków, koszy i innego wyposażenia pomocniczego, a nawet specjalne systemy uchwytów, szuflad, podnośniki i oświetlenie. Walory wizualne zapewni design oparty na eleganckim i dobranym ze smakiem wzornictwie oraz wysokojakościowym wypełnieniu frontów.

Ofertę MSystem dopełniają meble do łazienek, a wśród nich m.in.: blaty i szafki pod umywalki, wolnostojące i w zabudowie, z szufladami, wieszakami, uchwytami itp. Projekt mebli dopasowany jest do oczekiwań i pomysłów klienta, jego budżetu oraz dostępnej przestrzeni. Firma realizuje również zlecenia zabudowy łazienkowej do nietypowych przestrzeni, dbając o to, aby zaproponowane rozwiązania w 100% były funkcjonalne i zapewniały komfort codziennego użytkowania. Materiały, jakie MSystem stosuje do produkcji mebli łazienkowych, to m.in.: płyty MDF, drewno naturalne, szkło.

Na każdym etapie zakupu klienci MSystem mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo techniczne pracowników. Podpowiedzą oni, jak dobrze rozplanować układ mebli, aby poruszanie się po kuchni było wygodne, jakie oświetlenie zastosować, aby zoptymalizować proces przygotowywania posiłków, dobiorą odpowiednie wyposażenie łazienki, zaproponują ciekawe rozwiązania w szafach garderobianych itp. Na podstawie dostarczonych przez klienta rysunków technicznych oraz specyfikacji technicznej pomieszczenia, które ma być umeblowane, firma wykonuje profesjonalne wizualizacje komputerowe, które ma nakreślić przyszły wygląd kuchni, pokoju czy łazienki.


Poprzedni wpisKeylogger Następny wpisApteka Nowa