Medyczny Sklepik

Home/Klienci/Medyczny Sklepik

Medyczny Sklepik

Medyczny SklepikW gronie naszych klientów witamy Medyczny-sklepik.pl. To internetowy sklep z produktami medycznymi. Sklep zdobył sobie uznanie klientów dzięki profesjonalnemu podejściu, zarówno do ich potrzeb (zróżnicowany asortyment) jak i do całego procesu obsługi zamówień.

Zwraca uwagę przede wszystkim dbałość o stan magazynów – produkty oferowane przez ten internetowy sklep medyczny są zawsze dostępne, dlatego klienci nie muszą się obawiać, że będą musieli długo czekać na przesyłki – wręcz przeciwnie.

Medyczny-sklepik.pl zapewnia szybką dostawę. Premiuje też swoich stałych klientów, którzy mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji. Zamówienia o wartości powyżej 199 złotych realizowane są bez kosztów dostawy na terenie całego kraju.

Sklep oferuje szeroką gamę profesjonalnych produktów medycznych w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Są to m.in.: artykuły higieniczne i kosmetyki pielęgnacyjne (pieluchomajtki, podkłady higieniczne i in.), narzędzia diagnostyczne (w tym m.in.: termometry, stetoskopy, ciśnieniomierze, wzierniki i profesjonalne żele), produkty sterylne oraz jednorazowe (igły, strzykawki, cewniki itp.), artykuły dla ratownictwa (apteczki, kołnierze ortopedyczne, koce ratunkowe, młotki i noże do cięcia pasów), materiały opatrunkowe (bandaże, plastry, kompresy i opatrunki), produkty ochrony i dezynfekcyjne (kamizelki odblaskowe, różnego rodzaju rękawiczki, maski i okulary ochronne), artykuły do tlenoterapii (inhalatory, maski tlenowe, rurki intubacyjne, resuscytatory, rurki do tracheotomii, filtry) i wiele innych.

Sklep współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmowymi (m.in. z odbiorcami hurtowymi). Zamówienia można składać za pośrednictwem Internetu oraz telefonicznie.

Firma z największą dbałością podchodzi do rzeczywistej dostępności oferowanych towarów, dlatego klienci mogą zawsze liczyć na szybką i sprawną obsługę, a także na kompetentną pomoc ze strony konsultantów.

Sklep medyczny działający w sieci to nie tylko platforma e-handlowa łącząca bezpośrednio dwie strony: sprzedającego i kupującego. To również większa dostępność oferty, mniej pośredników – a co za tym idzie – atrakcyjniejsze ceny, ale to również nie wszystko.

Medyczny-sklepik.pl proponuje klientom zainteresowanym wiedzą z zakresu medycyny i nowości na rynku profesjonalnych produktów medycznych, możliwość zapoznawania się z różnymi informacjami i aktualnościami, podanymi w przystępnej formie, w ramach prowadzonego na stronach sklepu bloga.