Med Transport

od |
12 11

Transport medycznyGrono naszych klientów sukcesywnie się powiększa. Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą Med Transport – świadczącą profesjonalne usługi na polskim i unijnym rynku transportu medycznego. Lata doświadczeń, kompetentny i wykwalifikowany zespół specjalistów oraz najwyższej klasy sprzęt – to podstawa sukcesu w tej trudnej branży. Kluczowe jest również podejście do pacjenta i jego bliskich.

Dla Med Transport zaufanie klienta to sprawa priorytetowa, dlatego transport medyczny realizowany jest w trybie ciągłym – z usług firmy można skorzystać przez całą dobę i przez siedem dni w tygodniu.

Med Transport powstał dzięki nawiązaniu współpracy przez czołowe firmy zajmujące się transportem medycznym i zabezpieczeniami medycznymi.

Firma zapewnia kompleksową i szybką obsługę każdego zgłoszenia dotyczącego zarówno transportu medycznego, jak i obsługi w zakresie zabezpieczenia m.in. imprez masowych, czy okolicznościowych spotkań, takich jak imprezy pracownicze, pikniki itp.

Szybki i bezpieczny transport medyczny może być z powodzeniem realizowany na terenie całego kraju i państw Unii Europejskiej. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie sieć punktów dysponujących odpowiednimi samochodami i załogą.

W bazach z logo Med Transport na zgłoszenia czekają zespoły specjalistów: lekarze i ratownicy medyczni oraz pielęgniarki ratunkowe i wysokiej klasy ambulanse. Są to zarówno karetki podstawowe, jak i specjalistyczne.

Wszystkie ambulanse wyposażone są zgodnie z kryteriami obowiązującymi karetki – odpowiednio: Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego typu „P” (z zespołem ratowników medycznych) i Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego typu „S” (z lekarzem i ratownikami medycznymi).

Możliwe jest również zamówienie usług odbiegających od typowego transportu.

Zgłoszenia mogą być przyjmowane mailowo, jednak firma zachęca szczególnie do korzystania z prostego numeru telefonicznego: 999 999 999.

Wszystkie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie europejskim. Med Transport zapewnia najlepszy standard obsługi w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, niezależnie od przedmiotu zamówienia – czy będzie to transport w obrębie jednego miasta, transport medyczny międzymiastowy albo międzynarodowy (powroty do domów z placówek medycznych, transport między szpitalami itp.).

Więcej informacji na temat działalności firmy Med Transport znajdą Państwo na stronie medtransport.pl.


Poprzedni wpisBaby Bobath Następny wpisRolep