ME Wielkopolska

od |
04 25

ME Wielkopolska

Właśnie nawiązaliśmy współpracę z firmą ME Wielkopolska sp. z o.o., która już od 1999 roku zdobywa doświadczenie w branży montażu dachów oraz elewacji. Jej profesjonalne usługi dotyczą zarówno budynków o charakterze komercyjnym, jak i biurowych.

Jest to firma, która w sposób kompleksowy zajmuje się każdym Klientem, specjalizując się zarówno w projektowaniu na specjalne zamówienie, jak i w pracach montażowych. ME Wielkopolska posiada własną pracownię projektową, ale jednocześnie nawiązuje współpracę z licznymi biurami architektonicznymi, które doceniają jakość, a także estetykę i wysoką funkcjonalność rozwiązań proponowanych przez firmę. W ciągu wielu lat działalności ME Wielkopolska rozpoczęła również współpracę z licznymi producentami materiałów budowlanych, którzy dostarczają wyłącznie sprawdzone produkty, spełniające najwyższe standardy. Są to m.in. produkty marek takich jak Alucobond, Kalzip, Pruszyński, Cembrit czy Trespa.

Oferowane przez tą firmę elewacje powstawać mogą z różnorodnych materiałów, dzięki czemu dopasować je można do każdego budynku. Doskonale sprawdzają się one w przypadku budynków nowo powstających, jednak niezwykłe efekty można dzięki nim uzyskać również w przypadku modernizacji budynków już istniejących. Elewacje aluminiowe dają zupełnie inny efekt niż miedziane, zdecydować się też można na fasady wykonane ze stali czy wyłożone płytkami ceramicznymi. Tak ogromna różnorodność materiałów stosowanych przez firmę sprawia, że Inwestor uzyskać może dowolny efekt estetyczny budynku – klasyczny lub nowoczesny, nawiązujący do okolicznej architektury czy też całkowicie się od niej odróżniający. Bardzo praktycznym rozwiązaniem często stosowanym przez fachowców z ME Wielkopolska są też fasady wentylowane, które zapewniają izolację termiczną oraz akustyczną budynku, a także maskują wszelkie nierówności i chronią budynek przed działaniem czynników atmosferycznych. Przykładowe elewacje aluminiowe Alucobond, fasady z blach tytanowo-cynkowych czy elewacje z płyt włókno-cementowych Trespa zrealizowane przez ME Wielkopolska można obejrzeć na stronie internetowej firmy.

Ważnym elementem oferty ME Wielkopolska są też pokrycia dachowe, które mogą zostać wykonane ze stali, miedzi lub blachy tytan-cynk, ale często wykorzystywane są też gotowe systemy dachowe, takie jak Kalzip. Niezbędnym elementem prac montażowych są też tzw. obróbki blacharskie, dlatego firma zajmuje się wytwarzaniem potrzebnych elementów, takich jak parapety czy rynny, we własnym, profesjonalnym warsztacie blacharskim. Dzięki posiadanemu nowoczesnemu parkowi maszynowi ME Wielkopolska zaoferować może również prefabrykację materiałów, z których później powstają szczegółowo dopracowane fasady wentylowane.


Poprzedni wpisIrelandStats Następny wpisWyróżnienie w Konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości