MDM Poznań

Home/Klienci/MDM Poznań

MDM Poznań

mdm

Miło nam Państwa powiadomić, że nawiązaliśmy współpracę z MDM Poznań. Jest to witryna internetowa, poświęcona popularnemu ostatnio programowi rządowemu, polegającemu na dofinansowaniu młodych ludzi, którzy chcieliby zakupić swoje pierwsze mieszkania. Dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie, na pewno okaże się nieocenioną skarbnicą wiedzy, pomocną przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Na stronie MDM Poznań, która mieści się pod adresem mdm-poznan.pl, zainteresowani znajdą szczegółowe informacje na temat wyżej wspomnianego programu. Jej twórcy pomyśleli o wszystkim, by korzystanie z ich witryny stało się przyjemniejsze. Przejrzysty układ graficzny i intuicyjne menu, gwarantuje odwiedzającym łatwość obsługi. To właśnie tutaj znajdą wszelkie informacje, dotyczące zmian, wprowadzanych na bieżąco do zasad, obowiązujących w ramach projektu. Co ważne, wszystkie dane, zamieszczane na łamach serwisu, są stale aktualizowane, by nie wprowadzać odwiedzających niepotrzebnie w błąd. Oczywiście, internauci będą mogli również sprawdzić, czy sami kwalifikują się do udziału w projekcie, czytając jego specyfikę oraz studiując dokładnie rozpisany regulamin uczestnictwa. Zorientują się też, jakie dokumenty będą im w razie czego potrzebne przy braniu kredytu z dofinansowaniem.

Ponadto, serwis odpowiada za publikacje ofert nieruchomości, które można nabyć w ramach projektu Mieszkanie dla Młodych. Każde ogłoszenie zawiera dokładny opis, by oglądającemu prościej było się zdecydować. Współpraca z wieloma deweloperami zapewnia odwiedzającym możliwość przejrzenia wielu różnorodnych ogłoszeń, wśród których dokonają wyboru odpowiedniego lokum dla siebie. W razie zainteresowania konkretnym mieszkaniem, można od razu skontaktować się z odpowiednim deweloperem.

Za pośrednictwem specjalnego kalkulatora dopłat odwiedzający bez trudu sprawdzą, o jaką kwotę mogą się ubiegać. W tej samej zakładce znajdą przycisk, umożliwiający rezerwację danej dopłaty (wymaga wypełnienia prostego formularza z podstawowymi danymi osobowymi). Dotrą też do kalkulatora zdolności, gdzie zobaczą, czy w ogóle zostanie im udzielony kredyt. W odpowiedniej zakładce przeczytają o różnego rodzaju kredytach hipotecznych i z treści tam zamieszczonych wywnioskują, która opcja będzie dla nich najodpowiedniejsza. Szybko da się sprawdzić, ile można w konkretnej sytuacji skorzystać, startując w programie oraz co się bardziej opłaca.

Nie zaszkodzi też poprosić o poradę ekspertów. Poprzez serwis można skontaktować się z profesjonalnymi doradcami, którzy odpowiedzą na każde pytanie, związane z wzięciem kredytu i rozwieją ewentualne wątpliwości. To dzięki nim potencjalni uczestnicy projektu dowiedzą się wszystkiego o oprocentowaniach, jakie obecnie oferują banki. Aby zamówić bezpłatną poradę wystarczy jedynie podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu w przeznaczonym do tego miejscu. MDM Poznań nie zapomina także o deweloperach – właśnie do nich kieruje podstronę „Współpraca”. To właśnie na niej mogą zamieszczać swoje oferty spełniający kryteria programu.