Market Bio

Home/Klienci/Market Bio

Market Bio

eko sklepInspirująco i… smacznie zapowiada się współpraca z naszym nowym klientem – MarketBio.pl. To nowoczesny sklep ekologiczny oferujący przede wszystkim zdrową żywność, ale również inne produkty z coraz bardziej docenianej w Polsce „półki” EKO.

Wśród wielu (bo aż ok. trzech tysięcy) artykułów znajdziemy ekologiczną żywność, kosmetyki i środki czystości. Nie brakuje też propozycji dla osób szczególnie zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia i stylu życia zgodnego z naturą.

MarketBio.pl – jako podmiot handlu detalicznego i hurtowego – zapewnia nie tylko dostęp do szerokiej gamy produktów dostosowanych do rozmaitych potrzeb dietetycznych klientów, stara się także zapewnić im wiedzę, dzięki której będą mogli dokonywać bardziej świadomych wyborów żywieniowych.

Eko sklep MarketBio to także internetowa księgarnia z ofertą ponad stu najpopularniejszych poradników, książek kucharskich i innego rodzaju specjalistycznych opracowań pomagających nam przejść na dobrą, bo zdrową „stronę mocy”. Warto też zapoznać się z inspirującymi wpisami blogowymi, które znajdziemy na stronie sklepu.

Przeglądając bogate katalogi produktowe MarketBio.pl znajdziemy atrakcyjną „odpowiedź” na wszystkie żywieniowe potrzeby, nie tylko te codzienne, ale również kojarzone z relaksem i to nie do końca zdrowym, gdyż jedna z ulubionych rozrywek Polaków – grillowanie – najczęściej ze zdrowiem nie ma zbyt wiele wspólnego.

Wystarczy odwiedzić dział „Do grilla”, żeby skutecznie połączyć przyjemne z pożytecznym i przy pomocy ekologicznych sosów, przypraw i innych dodatków przygotować niebanalne, smaczne i co najważniejsze – zdecydowanie zdrowsze potrawy dla całej rodziny.

Skoro rodzina, to również wiele oczekiwań związanych z różnymi kategoriami wiekowymi. Na szczególną uwagę zasługuje dział z żywnością i innymi produktami dla dzieci. W ofercie sklepu znajdziemy także wiele produktów dla osób z alergiami pokarmowymi (w tym żywność bezglutenową). Osobna „półka” to artykuły dla diabetyków. Dla dbających o formę przygotowano wiele propozycji z zakresu „Superfood” i „Suplementów”. Naturalne specyfiki gwarantujące poprawę kondycji psychofizycznej znajdziemy również w dziale „Medycyna naturalna”.

Oferta MarketBio.pl na pewno zrobi wrażenie szczególnie na osobach na diecie bezmięsnej – wegetarianie i weganie będą mieli co umieszczać w wirtualnym koszyku – począwszy od popularnych, roślinnych past i pasztetów, poprzez różnego rodzaju zamienniki nabiału, po zdrowe słodycze.

Bogaty asortyment to jeden z najważniejszych atutów, które decydują o popularności każdego sklepu internetowego. Odpowiednia prezentacja towaru to kolejny czynnik decydujący o tym czy klient zdecyduje się na zakup, czy zmieni adres.

MarketBio.pl zapewnia nie tylko szybką identyfikację każdego produktu (ze względu na jego najważniejsze cechy) ale również znacząco usprawnia sam proces realizacji transakcji (aby dokonać zakupu, nie trzeba dokonywać rejestracji, choć warto to zrobić, ze względu na oferty specjalne).

Zamówienia realizowane są na miejscu, we Wrocławiu i w terminie do 24 godzin na terenie całego kraju. Sprawny proces realizacji zamówienia możliwy jest dzięki współpracy sklepu z wieloma dostawcami.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim wyróżniający ten eko sklep system oznakowania towaru. Klienci nie muszą długo zastanawiać się np. nad składem danego produktu – wystarczy spojrzeć na towarzyszący mu znaczek, m.in.: „gluten free”, „eggs free”, „milk free”, „sugar free”„organic”.

Warto też zwrócić uwagę na symbole: „Bio”, Ecocert” czy „Fair Trade” – certyfikaty potwierdzające pochodzenie towaru od producentów działających zgodnie z założeniami instytucji certyfikujących, wspierających naturalne metody produkcji rolnej i zasady zrównoważonego rozwoju gospodarczego.

Chcemy komuś zrobić atrakcyjny, ekologiczny prezent? Nic prostszego – szukajmy produktów ze znaczkiem „Gift” i „Lux”. Dla poszukiwaczy internetowych okazji przygotowano kolejną gratkę – „Best Price”.

Jaki certyfikat (oprócz już posiadanego – Ekogwarancja PTRE) można przyznać sklepowi ekologicznemu MarketBio? Z pewnością certyfikat zadowolonego klienta – o czym świadczy stale rosnąca liczba dokonywanych za pośrednictwem strony www.marketbio.pl zakupów!