Mały Geniusz

od |
04 9

Połkolonie Kraków

Wśród naszych klientów serdecznie witamy Małego Geniusza – firmę, oferującą najmłodszym ciekawe formy spędzania czasu. Za projektem edukacyjnym, który realizuje, stoją dwie młode kobiety, chcące odciążyć nieco zabieganych rodziców, a jednocześnie zapewnić dzieciom możliwość wyjątkowo przyjemnej formy nauki. Organizowane zajęcia mają więc docelowo nie tylko rozwijać, ale i pobudzać ich uczestników do dalszych poszukiwań w wybranej dziedzinie.

Kadrę Małego Geniusza tworzą ludzie, którzy chcieliby zarazić swoją pasją dzieci i młodzież. Są to więc nie tylko osoby, posiadające doskonałe przygotowanie pedagogiczne, ale także nieocenieni specjaliści z danej dziedziny. Dla każdego z pracowników liczy się przede wszystkim indywidualne podejście oraz sprawianie, by uczestnicy ich zajęć mogli odkryć, w którym kierunku chcieliby się rozwijać.

Mały Geniusz ma swoją siedzibę w Warszawie, ale ze swoją ofertą dociera też do innych miast Polski. W okresie wakacyjnym zaprasza na półkolonie Kraków, Łódź, Poznań i Katowice. Co ważne, każdego dnia zespół zapewnia młodym uczestnikom wielogodzinną opiekę. Ponadto, gwarantuje wyżywienie, składające się z trzech posiłków: drugiego śniadania, obiadu oraz podwieczorku.

Blok zajęć tematycznych ma zachęcać dzieci przede wszystkim do przedmiotów ścisłych, takich jak chemia czy fizyka. Liczne eksperymenty, przeprowadzane w asyście fachowców, stanowią dla młodego człowieka niebywałą atrakcję, a przy tym posiadają czysto praktyczny charakter. Zajęcia zostały jednak tak skonstruowane, by rozwijały pod każdym kątem i przygotowywały do przyszłego życia, dlatego też nie brakuje wśród nich sztuki autoprezentacji czy rytmiki. Szczególnie ciekawą propozycję stanowią lekcje języka angielskiego, nakierowane na zabawę oraz skuteczne sposoby porozumiewania się. Najmłodsi zyskają również możliwość spotkania fachowców z wielu branży. Posłuchają więc na przykład opowieści zawodowych policjantów, sportowców lub kucharzy. Dla odpoczynku od urządzeń elektronicznych, używanych przez uczestników półkolonii na co dzień, zespół proponuje gry analogowe, świetnie wpływające na kreatywność. Ekipa stara się też możliwie jak najbardziej wykorzystać dobre warunki pogodowe i zaproponować maluchom spędzanie części czasu na świeżym powietrzu.

Poza półkoloniami, Mały Geniusz organizuje zajęcia pozalekcyjne przez cały rok szkolny. Zajmuje się również przygotowywaniem imprez urodzinowych na wybrany temat. Ponadto, w ofercie znajdują się warsztaty dla rodziców, poświęcone prawidłowemu wychowywaniu dziecka.

Szczegółowe informacje na temat konkretnych atrakcji można odnaleźć na oficjalnej stronie projektu – malygeniusz.org. Zainteresowani dotrą tam między innymi do adresu e-mail oraz numeru telefonu, za pośrednictwem których należy dokonać zapisów na zajęcia. Co więcej, w bardzo prosty sposób sprawdzą ceny wybranych usług. By być na bieżąco z wszelkimi nowościami, oferowanymi przez Małego Geniusza, na pewno warto śledzić jego profil na Facebooku. W przypadku jakichkolwiek pytań można oczywiście skorzystać wówczas z komentarzy lub specjalnego formularza kontaktowego, dostępnego na stronie.


Poprzedni wpisIET Następny wpisMSC Meble