Love Me Green

od |
06 26

Kosmetyki organiczne

Na polskim rynku pojawiła się niedawno nowa francuska marka kosmetyczna Love Me Green ze swoim sklepem internetowym, która specjalizuje się w różnorodnych produktach do pielęgnacji pochodzenia naturalnego. Kosmetyki Love Me Green powstają w wyniku doskonałego połączenia unikalnych właściwości naturalnych składników z nowoczesnymi metodami wyrobu kosmetyków. Z jednej strony wykorzystuje się tu znany od wieków wpływ poszczególnych naturalnych substancji na urodę, z drugiej zaś pełnymi garściami czerpie się z innowacyjnych osiągnięć nauki. Nasza firma ma pomóc marce Love Me Green dotrzeć do szerokiego grona Klientów i jak największej grupie osób pokazać bogactwo korzyści, jakie zapewniają oferowane kosmetyki organiczne.

Naturalne kremy, balsamy czy szampony inspirowane są kostarykańską różnorodnością przyrody, zaś powstają z wykorzystaniem francuskich rozwiązań technologicznych. Najlepsze kosmetyki organiczne produkowane są w sercu Prowansji, czyli wyjątkowo pięknym i czystym regionie Francji, który dodatkowo słynie z osiąganych tam sukcesów w dziedzinie kosmetologii. Właśnie tam powstają receptury najwyższej jakości eko kosmetyków, które następnie są na miejscu wprowadzane w życie. Tworzone tak produkty przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry i włosów, by stopniowo przywracać im naturalne piękno i eliminować oznaki starzenia i różnego rodzaju uszkodzenia. Naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki opierające się o wyciągi roślinne mają za zadanie oczyszczać, nawilżać, regenerować i skutecznie poprawiać stan skóry twarzy, ciała oraz włosów. Badania nad kolejnymi kosmetykami stale trwają, dzięki czemu Klienci Love me Green systematycznie otrzymują dostęp do nowych toników, olejków czy peelingów, dzięki którym można skutecznie zadbać o swą urodę.

Kosmetyki organiczne mają nie tylko udowodnione działanie pielęgnacyjne, ale dodatkowo kuszą egzotycznym zapachem i jedwabistą konsystencją, przez co pomagają się zrelaksować i zyskać dobre samopoczucie. Wszystkie oferowane przez markę Love Me Green bio kosmetyki są testowane dermatologicznie i posiadają odpowiednie atesty, zaś laboratoria, w których powstają, są certyfikowane. Wyroby są tu produkowane wyłącznie z surowców naturalnych, bez dodatku parabenów, silikonów czy EDTA. Poszanowanie marki dla ekologii przejawia się również tym, że oferowane produkty nie są testowane na zwierzętach, zaś ich opakowania nadają się do recyklingu. Z bogatą ofertą firmy można zapoznać się w sklepie internetowym pod adresem Love-me-green.pl.


Poprzedni wpisWyróżnienie w Konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości Następny wpisDynamech