Lombarding

Home/Klienci/Lombarding

Lombarding

Lombarding Violetta Śliwińska

Lombarding działający w Poznaniu już od 18 lat, cieszy się znaczną renomą. Zaletami firmy są fachowość, kompetencja, bezpieczeństwo transakcji, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta. W poznańskim lombardzie można uzyskać pożyczkę lub sprzedać wartościowe przedmioty.

Pożyczkę można uzyskać pod zastaw złota oraz pod zastaw nieruchomości. W obu przypadkach firma gwarantuje korzystną dla klienta i kompetentną wycenę oraz bezpieczeństwo przedmiotu zastawu w trakcie trwania umowy. Pożyczki mogą być udzielane pod zastaw złota w jakiejkolwiek postaci (np. sztabek, biżuterii, monet, złomu itp.), natomiast nieruchomościami, za które można uzyskać pożyczkę, mogą być mieszkania, domy, działki, grunty lub nieruchomości komercyjne. Klienci mają możliwość przedłużania czasu trwania umowy oraz negocjowania jej warunków. Właśnie bezpieczeństwo, indywidualne podejście do klienta i korzystne ceny sprawiają, że wielu pożyczkobiorców decyduje się na kolejne usługi firmy. Lombarding.pl zapewnia, że nie jest jego celem przejmowanie zastawów, a jej działalność opiera się na uczciwych relacjach z klientami.

Kolejnym ważnym elementem w działalności poznańskiego lombardu jest skup srebra i złota. Każdy, kto posiada stare, wyszczerbione zastawy stołowe lub zapomnianą biżuterię, może liczyć na uczciwą wycenę i korzystne ceny za gram kruszcu. Czasami w swoim posiadaniu mamy rozmaite złote lub srebrne przedmioty (choćby uszkodzone łańcuszki i niekompletne sztućce), lecz nie znamy ich wartości. Lombarding zapewnia, że podejmie się kompetentnej wyceny takich przedmiotów.

Klienci, którzy dysponują przedmiotami z określoną próbą srebra lub złota mogą sami wyliczyć sobie wartość sprzedawanych kosztowności. To bardzo proste – próba 999 oznacza, że w jednym gramie stopu zawarte jest 0,999 g złota, co jest równoznaczne ze złotem 24-karatowym. Im niższa próba, tym większa zawartość innych metali, które są dodawane do stopu w celu utwardzenia złota, ale obniżają jego wartość. Skup złota oparty jest zatem o wartość próby, lecz należy pamiętać, że lombard nie wypłaca należności za domieszki ani dodatkowe ozdoby.

Najważniejszymi cechami poznańskiego lombardu są jednak elastyczność i indywidualne podejście do klientów. Co to oznacza? Przede wszystkim przyjazną atmosferę i pomoc przy wycenie, omawianiu niejasności i wypełnianiu formalności. Każdy może liczyć na uczciwe warunki zastawu oraz na możliwość negocjowania umowy. Pracownicy firmy podchodzą ze zrozumieniem do różnych wypadków losowych, które wpływają na podejmowane przez klientów decyzje, dlatego też gwarantują indywidualne traktowanie każdej transakcji, co znacznie zmniejsza ryzyko utraty przez klienta zastawu i wpływa na zadowolenie ze świadczonych usług.