Localdig.co.uk

Home/Klienci/Localdig.co.uk

Localdig.co.uk

localdig-co-uk

Localdig.co.uk – nowatorska, internetowa wyszukiwarka adresów na terytorium Wielkiej Brytanii – to nasz najnowszy klient. Jednym z głównych celów naszej współpracy jest zapewnienie jak najlepszego – łatwego i efektywnego – dostępu do wielu praktycznych informacji związanych z danymi adresowymi.

Na rynku (i w sieci) istnieje wiele tego rodzaju projektów, jednak nie zawsze charakteryzuje je kompleksowość. Młody zespół profesjonalistów i pasjonatów – tworzący Localdig.co.uk – stawia na ciągły rozwój, dzięki któremu tworzone są coraz prostsze i zarazem skuteczniejsze narzędzia, znacznie ułatwiające wyszukiwanie interesujących Internautę informacji.

Internet to przede wszystkim „ocean informacji” – z jednej strony to istotne „bogactwo”, z którego wszyscy często i z różnych powodów korzystamy. Z drugiej strony – owa obfitość determinuje również chaos… i co za tym idzie – paradoksalnie – stwarza coraz większe pole do manewru dla… dezinformacji.

Stworzenie odpowiedniego „sita”, przez które przedostaną się treści dla danego odbiorcy, z różnych powodów interesujące – to klucz do sukcesu, czyli szybkiego dostarczenia odpowiednio wyselekcjonowanych i wartościowych danych.

Localdig.co.uk to nic innego jak nowoczesna wyszukiwarka, dzięki której można za pomocą dosłownie kilku kliknięć „znaleźć” się w niemal każdej lokalizacji na terenie Wielkiej Brytanii. Localdig address finder działa według bardzo prostego schematu. Wpisujemy w odpowiednie pola kilka podstawowych danych i możemy bez problemu odnaleźć firmy i instytucje, które działają w określonej lokalizacji – w hrabstwie, gminie, mieście i w innych jednostkach terytorialnych, historycznych i „zwyczajowych”.

Dla osób, które nie są związane z Wielką Brytanią, istniejące tu podziały administracyjno-terytorialne mogą się wydawać co najmniej nielogiczne albo chaotyczne.

Zespół Localdig.co.uk stworzył serwis, który w znacznym stopniu ułatwia „surfowanie”, nie tylko w obrębie sieci, ale również wszelkich tradycyjno-geograficznych zawiłości podziału terytorialnego Zjednoczonego Królestwa.

Wędrując przez sukcesywnie zwiększające się zasoby danych Localdig.co.uk, znajdziemy wszystko, co może nas interesować w „obrębie” wybranych kodów. Informacje są bardzo szczegółowe, dzięki nim można nawet dokonywać różnych porównań i zestawień (choćby danych demograficznych dla danego miejsca).

Informacja szczegółowa, a zarazem racjonalnie sklasyfikowana i przedstawiona – to domena zdobywającej sobie coraz więcej zwolenników wyszukiwarki – Localdig.co.uk.