Keylogger

od |
05 15

keylogger

W ostatnich latach coraz więcej słyszy się o zagrożeniu, jakie stwarza udostępnianie komputera innym osobom. Nic więc dziwnego, że popularność zyskały keyloggery, niewidoczne programy monitorujące, które pomagają właścicielom śledzić poczynania przygodnych użytkowników. Tym samym jest nam niezwykle miło przedstawić Państwu naszego nowego klienta – Keylogger.pl.

Sprzedażą w ramach wspomnianej witryny zajmuje się firma Datpol. Jest ona odpowiedzialna za produkcję oraz dystrybucję specjalistycznych programów, przeznaczonych do kontrolowania aktywności na danym komputerze. W ramach swojej oferty proponuje keyloggery najwyższej jakości, dostępne w atrakcyjnych cenach. Z usług sklepu mogą swobodnie korzystać osoby prywatne oraz wszelkie korporacje.

Na stronie, zaraz po wejściu, odwiedzający znajdzie podstawowe informacje o produktach, rozprowadzanych przez Datpol. Twórcy serwisu zapewniają, że urządzenia te są bardzo zaawansowane i jednocześnie niezwykle proste w obsłudze. Gwarantują również wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeśli klient nigdy wcześniej nie miał do czynienia z programami monitorującymi, strona pozwoli mu poznać ich specyfikę. Dzięki czytelnym opisom szybko zorientuje się zarówno w temacie programowych keyloggerów, monitoringu LAN, jak i keyloggerów sprzętowych. Ponadto, ciekawe artykuły, publikowane przez twórców serwisu, wzbogacą jego wiedzę z dziedziny praktycznych zabezpieczeń komputera. Internauci dotrą też do porad, związanych z właściwym korzystaniem z programów monitorujących. Twórcy strony tłumaczą, w jakich sytuacjach sprawdzą się ich produkty i dla kogo będą odpowiednie. Po wnikliwej lekturze zamieszczonych tekstów, osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty sklepu bez trudu wybiorą produkt idealnie spełniający ich wymagania. Co więcej, przy opisach poszczególnych typów artykułów znajdą także zdjęcia, pokazujące, jak wygląda interfejs programu, by wiedziały, czego się spodziewać. Sprawdzając cenę mogą wybrać dwa typy licencji – roczną lub bezterminową. W przypadku monitoringu LAN muszą z kolei zdecydować, nad iloma urządzeniami chcą sprawować kontrolę.

Przejrzysty układ strony zwiększa jej funkcjonalność i pozwala odnaleźć się każdemu. Wszystkie najpotrzebniejsze dane ma się momentalnie w zasięgu ręki, a o żmudnych poszukiwaniach można spokojnie zapomnieć. Warto wiedzieć, że keyloggery programowe są dostępne dla klientów w wersji na płycie CD lub online (wtedy aktywacji dokonuje się za sprawą kodu, przesłanego przez sklep na pocztę zamawiającego).

Przed dokonaniem zakupów, należy oczywiście zapoznać się z regulaminem, obowiązującym na stronie. Dobrze jest się zorientować, na jakiej zasadzie zostają przyjmowane reklamacje oraz o czasie, jaki sklep ma na realizację zamówienia. W razie pytań, klient ma zawsze możliwość zwrócenia się do Biura Obsługi sklepu. Na samym dole witryny podano jego adres e-mail, telefon oraz godziny urzędowania. Konsultanci bez wątpienia doradzą Państwu w każdej sprawie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Istnieje również możliwość bezpośredniego odwiedzenia firmy w jej siedzibie.


Poprzedni wpisBankOpening Następny wpisMSystem