IET

od |
03 26

Pompy ciepła

Z radością informujemy, że I.E.T. – spółka, trudniąca się wykonywaniem instalacji sanitarnych, opartych na wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii, właśnie powiększyła grono naszych klientów. Swoją siedzibę ma w Warszawie, jednak działa prężnie na terenie całej Polski. Już w chwili obecnej może się pochwalić takimi realizacjami, jak ośrodek wypoczynkowy FLUEDA czy Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo Rekreacyjny w Zakrzowie. Prócz tego zajmuje się też projektowaniem i tworzeniem instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, a także wodno-kanalizacyjnych. Wraz ze swoimi instalacjami dotarła także do wielu domów jednorodzinnych. Jej oferta kierowana jest zarówno do instytucji, jak i osób prywatnych. Najnowsze technologie, które stosuje przy realizowaniu poszczególnych celów, dają gwarancję jakości oraz niezawodności na wiele długich lat. Co więcej, instalacje, które zostały oddane do użytku przez I.E.T., cieszą się uznaniem klientów.

Firma, wykonując projekty, mające zminimalizować zużycie energii, proponuje swoim kontrahentom systemy, w których wykorzystuje pompy ciepła. Są to urządzenia, w swoim działaniu bardzo przypominające zwyczajne lodówki. Dzięki ich zastosowaniu właściciele budynku nie tylko dbają o środowisko naturalne, ale również zmniejszają koszty z tytułu eksploatacji. Firma naturalnie zadba o właściwe dobranie poszczególnych części, które mają docelowo działać wraz z pompą, by uzyskać jak najlepszy możliwy efekt. Warto wiedzieć, że ta z kolei, jako rozwiązanie w pełni bezpieczne i wyjątkowo opłacalne, nadaje się do każdego typu obiektu – od zwykłych domów mieszkalnych aż po ogromne placówki rekreacyjne. Spółka stawia również na systemy fotowoltaiczne, solarne, siłownie wiatrowe i wiele, wiele innych, specjalizujących się w odzyskiwaniu energii.

I.E.T., działając z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu potrzeb swoich przyszłych klientów, podejmuje współpracę wyłącznie z zaufanymi producentami, docenianymi na całym świecie. To natomiast daje niezachwianą pewność, że każdym z zamierzonych projektów zajmą się osoby kompetentne, posiadające odpowiednie doświadczenie w tej branży.

Osoby, zainteresowane usługami I.E.T. mogą w każdej chwili odwiedzić oficjalną stronę internetową spółki – iet.com.pl. Tam znajdą szczegółowe informacje na temat poszczególnych rodzajów pomp oraz, po uważnym przestudiowaniu artykułów, będą mogły zadać indywidualne pytanie poprzez specjalny formularz. W jednej z zakładek sprawdzą też, ile zapłacą za eksploatację przy wybraniu danej instalacji. Kontrahenci, którzy posiadają konta na stronie, mogą się również zalogować do Strefy Klienta.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętni mogą też dzwonić lub kontaktować się z firmą za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pracownicy bez wahania odpowiedzą na każde pytanie i doradzą opcję, która w konkretnym przypadku okaże się najlepsza. I.E.T. poleca również swój profil na Facebooku. To tam umieszcza wszelkiego rodzaju nowości, by każdy, kto tylko zechce, mógł bez przeszkód na bieżąco śledzić aktualności.


Poprzedni wpisLEVEN Następny wpisMały Geniusz