GoWork

Home/Klienci/GoWork

GoWork

gowork serwis pracy

GoWork.pl to znana i uznana marka na rynku pracy. Od teraz łączymy siły, by jej kompleksowa oferta mogła trafić do jeszcze większej rzeszy odbiorców. Spółka efektywnie rozwija działalność od 1990 roku.

To wystarczająco długi czas, żeby zdobyć orientację w zawiłościach polskiego rynku pracy i jednocześnie umieć odpowiednio wcześnie dostrzegać i weryfikować nowe trendy, które mają wpływ na całokształt relacji tworzących różne obszary – m.in. funkcjonalnie ze sobą związane sektory – pracy i edukacji.

GoWork.pl to nie tylko nowoczesna, wirtualna wyszukiwarka ofert pracy, ale również pośrednik działający stacjonarnie, z centralną siedzibą w Warszawie i stale rozbudowywaną siecią placówek w największych polskich miastach.

Kilkadziesiąt tysięcy ofert pracy dostępnych każdego dnia. Średnio trzy miliony unikalnych użytkowników miesięcznie – to skala popularności GoWork.pl. Serwis opowiada na potrzeby wielu osób poszukujących pracy w Polsce. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszych poszukiwań jest praca w Łodzi, Lublinie, Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku, czy w Rzeszowie – znajdziemy aktualne oferty z różnych branż.

GoWork.pl oferuje również usługi rekrutacyjne dla osób poszukujących pracy na wciąż atrakcyjnym rynku niemieckim. Szczegółowe informacje można znaleźć w dziale Praca w Niemczech. Korzystając z usług serwisu mamy pewność, że odpowiadamy na uczciwą ofertę. GoWork.pl w odróżnieniu do wielu innych pośredników, stawia na bezpośredni i indywidualny kontakt z klientem.

Nie tylko praca. GoWork.pl i usługi edukacyjne

Jedną z bolączek polskiego rynku pracy jest niedostateczna współpraca między firmami i instytucjami edukacyjnymi. Skutkuje to niedostosowaniem oferty edukacyjnej do rzeczywistych potrzeb pracodawców.

GoWork.pl bazując na dużym doświadczeniu jako pośrednik rekrutacyjny, dysponuje rzetelną wiedzą na temat realiów rynku pracy – w związku z tym sukcesywnie rozwija także działalność edukacyjną, oferując różne formy kształcenia ustawicznego.

Pod skrzydłami GoWork.pl działa sieć szkół policealnych (rocznych, dwuletnich i kwalifikacyjnych kursów zawodowych). Dzięki nim można przekwalifikować się, zdobywając aktualnie poszukiwane na rynku kwalifikacje albo rozwijać już wcześniej posiadane umiejętności i uprawnienia.

Katalog dostępnych kierunków jest różnorodny – od zawodów biurowo-administracyjnych, przez medyczne (Medyczna Szkoła Policealna kształcąca m.in. w tak popularnych zawodach jak: fizjoterapeuta, farmaceuta, technik dentystyczny czy asystent osoby niepełnosprawnej) po artystyczne i dające możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Warto również zwrócić uwagę na atrakcyjną ofertę dla kadr oświatowych – w ramach Instytutu Szkoleniowego GoWork.pl realizowane są różne kursy doskonalące, w elastycznej formule i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Społeczność. Pracownik i Pracodawca.

GoWork.pl przekonuje, że rynek to przede wszystkim ludzie. Relacje na linii pracownik-pracodawca decydują o tym jak wygląda aktualna sytuacja i jakie są realne szanse na pozytywne zmiany.

Warto stawiać na rzetelność, dlatego GoWork.pl to również platforma wymiany informacji między użytkownikami – m.in. na temat warunków pracy w konkretnych firmach. Dział Opinie o Pracodawcach jest jednym z najczęściej odwiedzanych w całym serwisie i jako taki w dużym stopniu przyczynił się do dużej popularności GoWork.pl wśród polskich internautów.

Oferta GoWork.pl skierowana jest także do pracodawców, którym w ramach funkcjonującego od 2005 r. Serwisu Pracy proponowane są m.in. cieszące się dużym uznaniem usługi związane z budowaniem wizerunku (Employer Branding).

Praca i edukacja to nie tylko oferty, rekrutacje, prezentacje, moduły, zagadnienia itp. To życie i to „na bieżąco”, ze wszystkimi tego konsekwencjami, z którymi czasem łatwiej się uporać zachowując zdrowy dystans. Mogą w tym pomóc publikacje prezentowane na blogu GoWork.pl.