Fotoszał

od |
01 14

Fotobudka

Mamy przyjemność przedstawić kolejnego naszego klienta – firmę Fotoszal.pl, specjalistę od dobrego humoru. Od razu przestrzegamy… przed salwami śmiechu, który na pewno zagości na twarzach uczestników każdej imprezy – rodzinnej, firmowej, czy też organizowanej w gronie przyjaciół.

Kto nie lubi „utrwalonych” fotografią wspomnień? Z Fotoszal.pl robienie zdjęć staje się świetną zabawą, samą w sobie. Śmiemy stwierdzić, że można w nią „wkręcić” każdego gościa, nawet jeśli początkowo nie jest w zbyt „imprezowym” nastroju.

Tajemnicą sukcesu jest fotobudka, czyli nowoczesny, mobilny sprzęt fotograficzny, który potrzebuje do działania bardzo małej powierzchni – podczas każdego przyjęcia czy eventu można bez problemu wygospodarować 1m/2m przestrzeni pod zadaszeniem, z możliwością podłączenia do prądu. Rozstawiamy budkę i… świetnie się bawimy!

Jak to działa? Fotobudka jest bardzo prosta w obsłudze. Wybieramy z kufra (który jest elementem zestawu) różne gadżety i tło, wciskamy na ekranie START i… dajemy już szansę aparatowi, który wykonuje serie zdjęć, są one drukowane w ciągu kolejnych dwudziestu sekund. Odbieramy zdjęcie… i o ile nie ustawiła się za nami kolejka chętnych, bez problemu zaczynamy wszystko od nowa.

Fotoszał – gwarantowany – czy to podczas studniówki, wesela, urodzin, imienin, czy też przyjęć komunijnych, wieczorów panieńskich i kawalerskich, imprez firmowych i integracyjnych, targów, pokazów, premier… Możemy wymieniać do woli, każda okazja towarzyska jest dobra do tego, aby dobrze bawić się w mniejszym lub szerszym gronie!

Zamawiający mogą korzystać z różnych pakietów – gotowych/modelowych i komponowanych na indywidualne zamówienie.

Przykładowo – w Pakiecie I (dwie godziny zabawy + możliwość zamówienia kolejnej za dodatkową opłatą) firma gwarantuje: gadżety, tło, galerię internetową zabezpieczoną hasłem, DVD ze zdjęciami z budki, personalizację wydruków. Podobnie jak w kolejnych (droższych pakietach) usługa zawiera dojazd (do 30 km realizowany gratis) i opiekę asystenta.

Bardziej rozbudowane pakiety to możliwość korzystania z dodatkowych usług i prezentów. Są to m.in. – animacja zdjęć z podkładem muzycznym, album, pendrive, różne rozmiary zdjęć i inne gratisy.

Nie pozostaje nic innego jak zachęcić do skorzystania z oferty Fotoszal.pl i dać sobie szansę na świetną zabawę, która zintegruje wszystkich uczestników imprezy!


Poprzedni wpisLokmed Następny wpisWisła