FastRent

od |
06 9

Samochód

Lista naszych klientów wzbogaciła się ostatnio o nowe pozycje. Jedną z nich jest poznańska wypożyczalnia małych i średnich samochodów, która oferuje klientom auta zarówno na długie, jak i krótkie terminy – FastRent Poznań. Firma działa w stolicy Wielkopolski od niedawna, wzbogacając tym samym ofertę skierowaną do osób, które przybywają do Poznania z różnych, mniej lub bardziej odległych, zakątków Europy.

Dlaczego wynajem samochodów podczas podróży służbowych do Poznania jest dobrym rozwiązaniem? Wyobraźmy sobie, że decydujemy się na długą wyprawę z drugiego krańca Polski, co wiąże się z wielogodzinnym prowadzeniem pojazdu, nużącym i wyczerpującym. A przecież czeka nas jeszcze ważna rozmowa biznesowa. Czy nie lepiej polecieć samolotem, wysiąść na poznańskiej Ławicy, a auto wypożyczyć na miejscu? W Europie Zachodniej jest to dość częsta praktyka, nic zatem dziwnego, że Polacy również zaczynają korzystać z usług wypożyczalni. Równie wygodne i funkcjonalne jest skorzystanie z takiej oferty przy okazji wyjazdu wakacyjnego. Zwłaszcza, że koszt wynajmu samochodu nie jest wysoki.

Przedsiębiorcy natomiast korzystają z oferty poznańskiej wypożyczalni, aby uniknąć konieczności nieustannego kontrolowania stanu floty oraz troszczenia się o ubezpieczenia. Wynajmując samochody od zewnętrznej firmy mają pewność, że ich auta będą zawsze sprawne i właściwie przygotowane do drogi. Proste, praktyczne, a do tego po poznańsku oszczędne!

Nowa wypożyczalnia samochodów w Poznaniu oferuje dobre auta na każdą okazję. Do załatwiania interesów na mieście idealny jest mały, zwrotny samochód, który gwarantuje uniknięcie problemów z parkowaniem – taki jak znajdujący się w ofercie firmy Opel Corsa C. Na dłuższe wyjazdy, związane z koniecznością zabrania większej ilości bagażu, najlepiej nadaje się średnie auto – i dlatego wypożyczalnia FastRent ma na stanie znakomicie sprawdzające się w tej roli Ople Astry. Oba modele samochodów dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw, na krótkie i długie (tzn. przekraczające 4 tygodnie) terminy.

Wszystkie samochody znajdujące się w ofercie firmy FastRent są w idealnym stanie technicznym, nie trzeba zatem martwić się o remonty ani konserwację aut, co w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej znacznie utrudnia funkcjonowanie firmy. Każde auto jest ubezpieczone, a także wyposażone w pakiet Assistance, bardzo przydatny w sytuacjach wiążących się z koniecznością odholowania samochodu.

Jak widać, wypożyczenie samochodu w poznańskiej firmie FastRent.pl to rozwiązanie praktyczne i bezpieczne. A także bardzo proste – samochód można w każdej chwili zarezerwować przez Internet za pomocą formularza kontaktowego. Korzystanie z usług poznańskiej wypożyczalni samochodów pozwoli na zaoszczędzenie czasu, energii i pieniędzy, które mogą być spożytkowane na coś innego, niż remonty i ubezpieczenia własnego samochodu – np. wymarzone wakacje lub rozwój firmy.


Poprzedni wpisBizDb Następny wpisAuto Serwis Wareńczak