Euro-Led

Home/Klienci/Euro-Led

Euro-Led

Taśma LedFirma EURO-LED – jeden z wiodących dystrybutorów oświetlenia typu LED – to nasz najnowszy klient. EURO-LED znany jest przede wszystkim na rynku małopolskim (firma ma siedzibę w Krakowie). Z bogatej oferty naszego partnera mogą jednak korzystać wszyscy zainteresowani. Firma prowadzi sprzedaż również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Dzięki szerokim kontaktom na rynku producentów i dystrybutorów oświetlenia LED, firma jest w stanie odpowiedzieć na różnego rodzaju potrzeby klientów – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

W bogatym asortymencie EURO-LED znajdziemy m.in.: lampki choinkowe LED, żarówki, zasilacze, taśmy i profile do taśm LED, akcesoria, świetlówki, naświetlacze – LED, rowerowe LED-y oraz LED-owe lampy sufitowe.

Ponieważ popularność oświetlenia LED-owego rośnie z roku na rok, także oferta EURO-LED jest sukcesywnie rozszerzana. Klienci mogą być pewni, że mają zapewniony dostęp do wszystkich, najpopularniejszych rozwiązań i nowości rynkowych.

Przy doborze oferowanych produktów EURO-LED stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, funkcjonalność, trwałość artykułów i zgodność ze wszystkimi normami technicznymi i jakościowymi obowiązującymi na rynku polskim i europejskim.

Firma prowadzi działalność w różnych obszarach – koncentruje się nie tylko na sprzedaży produktów LED, ale również na świadczeniu usług w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego. Dzięki doświadczonemu zespołowi techników klienci EURO-LED mogą wybrać optymalne rozwiązania – najlepiej prezentujące się i jednocześnie bezpieczne instalacje oświetleniowe.

Wymogi bezpieczeństwa to priorytet – dlatego np. produkty typu taśma led (idealna do oświetlania trudno dostępnych miejsc) oferowane są w różnych wariantach, w tym m.in. dostosowanym do pomieszczeń o większym zawilgoceniu itp.

EURO-LED zaprasza do współpracy także inne podmioty – klientów instytucjonalnych i firmowych: stacjonarne i internetowe sklepy z artykułami oświetleniowymi, instytucje państwowe, producentów mebli oraz projektantów instalacji świetlnych i wykonawców.

Firma zapewnia dostęp do nowości rynkowych i innowacyjnych rozwiązań – zawsze w konkurencyjnych cenach. Oferuje też wsparcie techniczne i marketingowe, krótkie terminy realizacji zamówień, które mogą być wykonywane szybko, dzięki bogatym zasobom magazynowym EUR-LED.