EduInfo

Home/Klienci/EduInfo

EduInfo

EduInfo.co.uk

Niedawno w angielskim Internecie pojawił się jedyny w swoim rodzaju e-projekt dedykowany edukacji w Anglii – EduInfo.co.uk. Jest to miejsce, które powstało z myślą o błyskawicznym znalezieniu i porównaniu szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich w danych regionie oraz wszelkich istotnych danych – zarówno obecnych jak i historycznych – dotyczących poszczególnych jednostek edukacyjnych.

Ścieżka edukacyjna w Wielkiej Brytanii kształtuje się następująco: Key Stage 1 to 5-7 lat, Key Stage 2 to 7-11 lat, Key Stage 3 to 11-14 lat oraz Key Stage 4 to 14-16 lat. Generalnie można wyróżnić następujące etapy edukacji: przedszkolna (tzw. nursery) szkolnictwo podstawowe, gimnazjalne, średnie (College / Sixth Form), wyższe. Portal EduInfo.co.uk to wyjątkowo przydatne narzędzie dla wszystkich tych, którzy stanęli przed wyborem szkoły i potrzebują pomocy, żeby podjąć jak najlepszą decyzję opartą na konkretnych danych i realnych statystykach. A EduInfo.co.uk dostarcza te informacje w jednym miejscu, błyskawicznie, z komfortu własnego komputera.

Dlaczego warto skorzystać z EduiInfo.co.uk? Przede wszystkim dlatego, że zawiera on dane podstawowe jak i szczegółowe dotyczące każdej szkoły dostępne na klik. Błyskawicznie działająca wyszukiwarka szkół w danym regionie pozwoli Ci szybko wytypować interesujące Ciebie jednostki edukacyjne w Twojej okolicy. Z kolei podstrony dedykowane danej szkole dostarczą Ci najbardziej przydatnych informacji i tej placówce, na przykład: dokładny adres, liczbę uczniów, typ szkoły, liczbę uczniów płci męskiej i żeńskiej, numer referencyjny szkoły oraz nazwę lokalnej jednostki zarządzającej poszczególną placówką edukacyjną czy w końcu stronę internetową szkoły. Poza najbardziej podstawowymi danymi, możesz szybko poznać bardziej szczegółowe informacje, takie jak osiągnięcia uczniów na egzaminach na danym etapie edukacji, specyfikację wydatków danej szkoły, bliższe informacje o uczniach i liczbie nauczycieli przypadających na uczących się w danej placówce, czy w końcu szczegóły dotyczące finansów szkoły i ich dystrybucji. Co ciekawe dane te są zobrazowane w niezwykle czytelny sposób poprzez zastosowanie tabel, wykresów i statystyk porównawczych zarówno obecnych jak i historycznych. Szybko dowiesz się jak dana placówka edukacyjna plasuje się w porównaniu z innymi szkołami pod względem wyników osiągniętych na egzaminach kończących dany poziom nauki wśród chłopców i dziewczynek w danym mieście czy hrabstwie. EduInfo.co.uk to jedyne takie miejsce w Internecie, które pozwala na syntetyczne spojrzenie na każdą jednostkę edukacyjną na poziomie lokalnym oraz globalnym. Takie zestawienia błyskawicznie pozwalają sprawdzić jak dana szkoła wypada na tle innych szkół, co jest niezwykle przydatną wiadomością. Platforma EduInfo.co.uk demonstruje jak wyniki uczniów kształtowały się na przestrzeni lat, co jest przydatną wskazówką czego można się spodziewać się po danej szkole. Ogromną zaletą strony jest przejrzystość wszystkich prezentowanych danych. Zastosowane wykresy i tabelki są bardzo łatwe do odczytania i porównania danych, które mają istotny wpływ na decyzję jaką szkołę wybrać.

Z pewnością wnikliwa analiza informacji zawartych na EduInfo.co.uk pozwoli każdemu wybrać najodpowiedniejszą szkołę pod każdym względem.