Dynamech

od |
10 16

Dynamech

W gronie naszych klientów znalazła się firma Dynamech specjalizująca się w profesjonalnej regeneracji oraz naprawie turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych różnych producentów (HOLSET, GARRETT, SCHWITZER, KKK, IHI, MITSUBISHI), jak również i w diagnostyce oraz regulacji sterowników elektronicznych i pneumatycznych.

Nasz klient dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, zatrudnia doświadczonych fachowców, dzięki czemu nie tylko świadczy usługi na najwyższym poziomie, na które udziela rocznej gwarancji, ale również podejmie się naprawy i regeneracji wszystkich dostępnych obecnie na rynku modeli turbosprężarek. Przy naprawie wykorzystywane są tylko dobrej jakości części zamienne od cenionych w branży producentów, a turbosprężarki naprawiane w zakładzie otrzymują certyfikat wyważenia, który potwierdza ich sprawność. Klienci otrzymują również kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi, która pozwoli na nowo zamontować turbosprężarkę.

Nasz klient przekonuje, że spadek wydajności turbosprężarki to proces naturalny związany z eksploatacją pojazdu. To, jak duże będzie uszkodzenie, zależy od tego, jak szybko się zareaguje. Zazwyczaj o problemach z turbosprężarką świadczy spadek mocy silnika. Jeśli to już nastąpi, warto udać się do specjalisty, żeby wykryć przyczynę problemu i przywrócić silnikowi dawną moc. Najczęściej spadek wydajności turbosprężarek związany jest z zużyciem łożysk wałka. Wskutek ścierania, przegrzewania i zapieczenia spada prędkość obrotowa i zmniejsza się ciśnienie doładowania. Im ten stan utrzymuje się dłużej, tym większemu uszkodzeniu ulegają poszczególne elementy turbosprężarki. Inną przyczyną problemu z turbosprężarką mogą być pęknięcia, ubytki, zużycie łopatek, wycieki oleju lub nieprawidłowe wyważenie urządzenia.

Specjaliści z firmy Dynamech przede wszystkim ustalają przyczyny awarii, żeby problemów z turbosprężarką uniknąć w przyszłości, oraz zajmują się profesjonalną naprawą. Regeneracja turbosprężarek przeprowadzana jest przez profesjonalistów i wykorzystuje się przy niej tylko wysokiej jakości części zamienne, na które jednak firma udziela rabatów. Klienci firmy Dynamech mogą również liczyć na fachowe doradztwo techniczne w zakresie montażu i przede wszystkim szybką realizację zleceń, nawet do 24 godzin w przypadku standardowych zleceń naprawy.

Firma Dynamech specjalizuje się w kompleksowej naprawie i diagnostyce. Do podstawowych usług zalicza się rozkładanie turbosprężarki na części, czyszczenie jej poszczególnych elementów oraz pomiar ich zużycia, wymiana łożysk poprzecznych i wzdłużnych, o-ringów, pierścieni uszczelniających, połączeń śrubowych, składanie turbosprężarki, wyważenie i doważenie wysokoobrotowe, pomiar szczelności i luzów turbosprężarki.

Firma przyjmuje zlecenia zarówno od klientów indywidualnych jak też i od warsztatów samochodowych, głównie z Wielkopolski i miejscowości Rawicz, Gostyń, Śrem czy Leszno. Z myślą o klientach spoza regionu przygotowana jest też specjalna oferta, a współpracująca z Dynamech firma kurierska oferuje transport turbosprężarek w atrakcyjnych cenach.


Poprzedni wpisLove Me Green Następny wpisEduInfo