decoPLANET

Home/Klienci/decoPLANET

decoPLANET

Decoplanet

Nasz nowy klient – firma decoPLANET – udowadnia, że przysłowiowe „cztery ściany” mogą być prawdziwym wyzwaniem i paletą nieskończonych możliwości. Wystarczy jedna wizyta na stronie firmy, aby się o tym przekonać.

Współpracę z decoPLANET rozpoczynamy od pozycjonowania na słowo kluczowe “dekoracje na ścianę“, najlepiej oddające istotę działalności spółki, której oferta cieszy się dużym powodzeniem również w innych krajach.

Tajemnica sukcesu to kompleksowość stosowanych rozwiązań. Klient może liczyć na fachową pomoc ze strony specjalistów decoPLANET – począwszy od fazy wizualizacji i projektu, poprzez wybór techniki, w jakiej wykonane zostaną dekoracje na ścianę albo inne powierzchnie, po realizację, czyli montaż, który można łatwo przeprowadzić dzięki rzetelnym i zarazem prostym wskazówkom znajdującym się na stronie decoplanet.pl.

decoPLANET Decoration&Design w swoim katalogu dostępnych produktów i usług ma wiele gotowych odpowiedzi wpisujących się idealnie w każdy klimat, rodzaj pomieszczenia i fakturę powierzchni.

Bogatej galerii (najpopularniejsze kolekcje to m.in.: Abstrakcja, Góry, Afryka, Kamienie, Bajki, Mosty, Noc, Sport, Motoryzacja, Zwierzęta, Zabytki i wiele innych) towarzyszy nie mniej atrakcyjna oferta w zakresie technik wykonywania dekoracji ściennych.

Bezkompromisowa jakość druku – to hasło, które przyświeca decoPLANET – i jest ono w pełni uprawnione. Wszystkie zlecenia realizowane są w najnowocześniejszej technologii cyfrowego druku UV.

Wybrany przez klienta wzór będzie się prezentował równie okazale w wersji matowej i błyszczącej – jako druk na folii, druk na PCV, druk na plexi, druk na szkle czy też jako fotoobrazy, fotografie na płótnie, fototapeta ścienna, fototapeta przestrzenna, fototapety 3d na ścianę, nalepki na ścianę, obraz na płótnie, obraz na szkle, obrazy Canvas, obrazy tryptyki i inne obrazy wieloczęściowe, panel ścienny, reprodukcje na płótnie albo pleksi na wymiar.

Możliwości, jak widzimy, jest naprawdę wiele i co najistotniejsze – korzystając z bogatej oferty decoPLANET – jesteśmy w stanie realizować większość swoich planów, a nawet marzeń, w kreowaniu niebanalnej, a zarazem funkcjonalnej przestrzeni.

Niezmiernie przydatnym urządzeniem, bez którego trudno byłoby wykonywać wszelkiego rodzaju projekty wizualne jest najnowocześniejszy obecnie na rynku wielkoformatowym ploter drukujący OCE ARIZONA 480GT z funkcją druku lakierem wybiórczym.

Do druku stosowane są miękkie tusze, które bazują na bezpiecznych pod względem ekologicznym substancjach roślinnych. Dzięki nim druk jest bezwonny, co ma duże znaczenie, szczególnie przy większych zadrukowanych powierzchniach, przeznaczanych do pomieszczeń, w których przebywa się wiele godzin.

Najwyższe normy ochrony środowiska spełniają także materiały, na których druki są wykonywane. Klient może zamówić druk na: folii, płytach PCV, plexi, aluminium, płótnie, szkle, a to tylko niektóre ze wszystkich oferowanych przez decoPLANET technik.

Nie byłoby sukcesu firmy, gdyby nie zadowolenie klientów, którzy mogą liczyć na indywidualną i profesjonalną obsługę zapewnianą przez zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny grafiki i dekoracji wizualnej.

Jakość, sprawność w działaniu i terminowość to podstawowe cele, jakie przyświecają decoPLANET, dlatego na efekt współpracy z firmą żaden klient nie musi czekać długo – gotowy produkt dostarczany jest w ciągu jednego, maksymalnie kilku dni.