Clipinwłosy

Home/Klienci/Clipinwłosy

Clipinwłosy

Włosy doczepianeClipinwlosy.pl – popularny wśród internautek sklep internetowy, proponujący wyjątkowo atrakcyjny asortyment dla kobiet – najwyższej jakości włosy dopinane „clip” (w zestawach „Clip-in”) – to nasz najnowszy klient.

Clipinwlosy.pl to gwarancja najwyższej jakości włosów dopinanych – w pełni naturalnych. W ofertach promocyjnych sklep proponuje dodatkowo – wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji włosów (m.in. specjalistyczny jedwab) i inne preparaty.

Włosy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, długościach i gęstości. Zestawy Clip-in to włosy doczepiane naturalne i z domieszką sztucznych. W zestawie znajdziemy pasma ze specjalnymi klipsami, dzięki którym nakładanie włosów jest bardzo proste i szybkie – cały zabieg można wykonać samodzielnie i nie zajmuje to więcej niż kilka minut.

Efekt? Gęste, dłuższe włosy, w idealnie dobranym kolorze.

W ofercie Clipinwlosy.pl dostępne są także zestawy Flip-in. Są to włosy syntetyczne (z dodatkiem naturalnych) naniesione na cienką, niewidoczną i miękką żyłkę, dzięki której doczepienie zestawu jest również bardzo prosta. W ofercie znajduje się wiele wersji kolorystycznych (m.in. pasemka, nietypowe kolory) a także włosy kręcone.

Dostępne zestawy naturalnych włosów Clip-in obejmują długości: 50 cm (70 gram), 53 cm (100 gram), 56 cm (70 gram) oraz 59 cm (140 gram). Z kolei dopinki zawierające część włosów syntetycznych występują w wariantach: fale, proste, fale ombre i proste ombre – wszystkie o długości 55 cm.

Sklep oferuje doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego koloru włosów (zmian można dokonywać za darmo).

Technika nakładania włosów doczepianych jest bardzo prosta – na stronie sklepu prezentowane są filmy instruktażowe. Warto również zajrzeć do zakładki: „Dział wiedzy, czyli wszystko o metodzie Clip-in”.

Porady dotyczą aplikacji przedłużek i ich właściwej pielęgnacji – tak, aby prezentowały się świetnie i służyły jak najdłużej.

Do włosów Clip-in przekonują niskie ceny zestawów, ich różnorodność (sprawdź dział „Paleta kolorów”), solidne wykonanie i trwałość tego atrakcyjnego produktu fryzjerskiego.

Włosy doczepiane Clip-in to możliwość uatrakcyjnienia swojego wizerunku za rozsądną cenę.