Bestfloors

Home/Klienci/Bestfloors

Bestfloors

BestfloorsDo grona naszych klientów dołączyła firma Bestfloors oferująca najlepszej jakości podłogi drewniane, tarasy, elewacje oraz drzwi i okna. Bestfloors działa z powodzeniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, od kilku lat stale zwiększając sprzedaż i ciesząc się uznaniem coraz większego grona klientów.

Kluczem do sukcesu w działalności firmy okazała się różnorodność oferty produktowej (dostępnej dla klientów dysponujących większym i mniejszym budżetem) oraz profesjonalizm w zakresie realizacji zamówień.

Bestfloors specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży i montażu podłóg drewnianych. Z tym asortymentem wiąże się początek działalności firmy, która w kolejnych latach sukcesywnie stawiała na nowe kategorie produktów.

Podłogi oferowane przez Bestfloors to m.in.: mozaika, parkiet warstwowy, podłoga z desek i parkiet na ogrzewanie podłogowe. Wszystkie podłogi wykonane są z najlepszego drewna – krajowego i egzotycznego. Bestfloors może zagwarantować wysoką jakość materiału dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.

Decydując się na współpracę z Bestfloors możemy liczyć nie tylko na zakup materiałów, ale również fachowe doradztwo i montaż – podłóg oraz tarasów (drewnianych i kompozytowych).

Firma oferuje: deski tarasowe europejskie, egzotyczne, a także z kompozytu. Klient ma zapewniony dostęp do wielu atrakcyjnych materiałów, takich jak cenione drewno krajowe (m.in.: jesion thermo, modrzew, dąb) i drewno egzotyczne (m.in.: masaranduba, bangkirai czy ipe).

Elewacje drewniane to kolejna kategoria produktowa, którą możemy znaleźć w bogatej ofercie Bestfloors. Są to: elewacje z drewna europejskiego, elewacje z drewna egzotycznego oraz elewacje z kompozytu. W salonie firmowym znajdziemy produkty uznanych marek: DLH, TARTAK STEFEAN, DREWEX RADZYMIN czy JAF.

Klienci zainteresowani zakupem drzwi i okien drewnianych znajdą w ofercie Bestfloors szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także okna na wymiar (do ich produkcji stosuje się stuprocentowe drewno).

Decydując się na współpracę z Bestfloors, możemy być pewni nie tylko jakości nabywanych produktów, ale również profesjonalnego wykonawstwa. Prace montażowe realizowane są z użyciem najlepszych systemów mocowań. Bestfloors korzysta z produktów liderów rynku – m.in. firm: OVERMAT i IRS, SPAX czy SIHGA.

Doświadczenie i zarazem stałe monitorowanie nowości rynkowych pozwalają Bestfloors oferować klientom najlepsze rozwiązania w obszarze technologii bazujących na drewnie.