Aqua Line Service

od |
01 23

Aqua Line Service

Do grona naszych klientów dołączyła właśnie kolejna firma – Aqua Line Service. Jak już sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w usługach z zakresu organizacji aktywnego wypoczynku na wodzie. I tak rzeczywiście jest – zwraca uwagę przede wszystkim kompleksowość oferty, sukcesywnie rozszerzanej od roku 1997, kiedy spółka zainaugurowała działalność na rynku motorowodnym.

Klienci firmy – osoby stawiające na czynny wypoczynek – mogą skorzystać z wielu przygotowanych przez Aqua Line Service możliwości – począwszy od sprzedaży różnych modeli łodzi (nowych i używanych) przez wynajem, obsługę, serwisowanie łodzi i jachtów, po organizowanie eventów, rejsów oraz innych imprez: prywatnych, firmowych, rekreacyjnych, sportowych i turystycznych.

Aqua Line Service prowadzi sprzedaż łodzi motorowych, na którą to frazę pozycjonujemy stronę www klienta. Firma zapewnia jednocześnie pełną obsługę posprzedażową.

Każdy klient, zarówno dokonujący zakupu łodzi, jak i wynajmu, może również korzystać z dodatkowych usług – w tym z transportu i zimowania. Firma zaprasza także do znajdującego się nad Zalewem Zegrzyńskim portu jachtowego. Klienci Aqua Line Service mają zapewniony dostęp do pełnej infrastruktury (w tym stanowisk cumowniczych).

Dla spragnionych morskich klimatów spółka przygotowała również atrakcyjną ofertę – każdy klient, który zakupił albo wynajął łódź, może czuć się jak u siebie w sopockiej marinie, słynącej zarówno z bardzo dobrego przygotowania, jak i niepowtarzalnego klimatu. Port w Sopocie jest jednocześnie bazą spółki.

Sprzedaż łodzi motorowych i wynajem jednostek pływających, to nie jedyny obszar, w którym firma jest aktywna. Aqua Line Service powołali do życia specjaliści-pasjonaci, którzy jak nikt inny potrafią przekonać, że rekreacja w wydaniu „wodnym” może być świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, zarówno dla grup znajomych, współpracowników czy kontrahentów.

Spółka specjalizuje się w organizacji wyjątkowych (bo z wątkiem „aqua”) imprez i eventów – integracyjnych, promocyjnych, ekskluzywnych spotkań biznesowych i innych wydarzeń, które mają miejsce na pokładach luksusowych jachtów motorowych „wspieranych” przez inne jednostki – motorówki, skutery wodne czy łodzie motorowe. Każda impreza przygotowywana jest z myślą o indywidualnych potrzebach zamawiających, a baza sprzętowa i infrastruktura, jaką dysponuje firma, gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kolejnym przedsięwzięciem spod znaku Aqua Line Service jest Akademia Marina. Celem ośrodka jest czynne propagowanie turystyki i rekreacji na wodzie. W tym m.in. celu przeprowadzane są szkolenia motorowodne (z użyciem jachtów motorowych należących do spółki).

Oferta Aqua Line Service cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów, którzy nie tylko dokonują zakupu i wynajmu sprzętu wodnego, ale również uczestniczą w rejsach organizowanych na wodach Morza Bałtyckiego i innych wód śródlądowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się także rejsy po Adriatyku, których celem jest uwielbiana przez wielu Polaków Chorwacja.


Poprzedni wpisdecoPLANET Następny wpisAkademia Marina