Apteka Nowa

od |
06 15

Apteka UK

Pragniemy Państwa poinformować, że do grona naszych klientów właśnie dołączyła Apteka Nowa. Jest to polska firma, zajmująca się sprzedażą produktów farmaceutycznych oraz kosmetycznych i kierująca je do grona ludzi, znajdujących się na terenie Wielkiej Brytanii. Dzięki jej działalności wiele takich osób zyskuje możliwość dotarcia do naszych krajowych artykułów, mimo że obecnie stale bądź tymczasowo przebywają w Anglii.

Jest to apteka UK, w której sprzedaż odbywa się za pośrednictwem kanału internetowego. Strona, na której mieści się oferta – aptekanowa.co.uk, za sprawą przejrzystego projektu graficznego, staje się bardzo czytelna i jednocześnie prosta w obsłudze. Dostępne produkty podzielono na kategorie, do których należą m.in. kosmetyki oraz dermokosmetyki, by odwiedzający nie miał problemu z odnalezieniem konkretnego artykułu. Obok umieszczono także osobną zakładkę z aktualnymi promocjami. Tym sposobem klient zdoła się szybko zorientować, co, poza niezbędnymi rzeczami, obecnie może kupić w atrakcyjnej cenie, by zaoszczędzić w przyszłości. Witryna została również wyposażona w funkcjonalną wyszukiwarkę. Za jej pośrednictwem internauci mogą przejrzeć bazę apteki, skupiając się na konkretnym, potrzebnym im produkcie. Na stronie umieszczono także informacje o poszczególnych producentach, których asortyment oferuje apteka.

Naturalnie, na samym początku warto zapoznać się z warunkami umowy, jaką zawiera się z apteką podczas transakcji. Dobrze też, by gość przeczytał informacje na temat wszelkich możliwych opcji dostawy, by ostatecznie wybrać taką, która najlepiej sprawdzi się w jego przypadku. Co ważne, administratorzy strony dają potencjalnemu klientowi możliwość założenia indywidualnego konta, by w jego ramach dokonywał każdych kolejnych zakupów. Po rejestracji i zalogowaniu się do panelu klient, jak w każdym innym wirtualnym sklepie, będzie miał dostęp do historii zamówień, realizowanych w aptece. W razie, gdyby danego produktu nie było w aktualnej ofercie, klient może go umieścić w schowku, przez co otrzyma informację o jego ponownej dostępności.

Apteka Nowa poleca także swój newsletter. Zapisując się na niego, zyskacie Państwo dostęp do informacji o bieżących akcjach promocyjnych oraz wszelkich najnowszych produktach, dopiero co wprowadzanych do oferty. Na samej witrynie dotrzecie Państwo także do różnego rodzaju dodatków, takich jak chociażby bony podarunkowe, dzięki którym prawdopodobnie uda się choć raz zrealizować zakupy marzeń.

Administratorzy serwisu internetowego podają także dane kontaktowe. W razie jakichkolwiek pytań związanych z działalnością apteki, warto, by porozumieli się Państwo z firmą w celu rozwiania zaistniałych wątpliwości. Przede wszystkim liczy się przecież zadowolenie każdego klienta.


Poprzedni wpisMSystem Następny wpisSarbinowo