Allcon

od |
11 12

Allcon

Z satysfakcją informujemy, że do grona naszych klientów dołączyła firma Allcon, deweloper z gdyńskim rodowodem zajmujący się: sprzedażą, wynajmem mieszkań, apartamentów, komercjalizacją lokali handlowo – usługowych i biurowych w Trójmieście.

Firma Allcon funkcjonuje na rynku budowlanym od 1990 roku. Zrównoważony rozwój firmy, doświadczenie, krótkie terminy realizacji inwestycji, wysoki poziom obsługi Klientów sprawiły, że Allcon zdobyła zaufanie mieszkańców Trójmiasta, którzy wybierają oferty mieszkaniowe, lokalizacje firmy Allcon.

Nasz klient nie tylko realizuje funkcjonalne, bezpieczne i zgodne z wymaganiami polskiego i międzynarodowego prawa budowlanego obiekty, ale również dba o ich nowoczesny wygląd. Każdy z realizowanych projektów jest niepowtarzalny, nad ich tworzeniem czuwają doświadczeni i uznani architekci. Allcon realizuje nie tylko inwestycje o charakterze lokalnym i regionalnym, również przedsięwzięcia o ponadregionalnym znaczeniu.

Od 1999 roku Allcon zrealizowała w Trójmieście ponad 12 inwestycji deweloperskich (w tym m.in. Nova Oliva, Habenda, Dolina Cisów, Witawa czy Redłowska Kaskada) i sprzedała około 3000 mieszkań. Dzisiaj Allcon to nie tylko wiodący deweloper w Trójmieście, ale również uznana marka, oraz laureat prestiżowych nagród. Wiele spośród inwestycji naszego klienta zdobyło najwyższe nagrody w branży budowlanej w tym m.inn „Budowla Roku”. Jako firma słynąca z szybkiego i dynamicznego rozwoju Allcon został uhonorowany „Gazelą Biznesu” przyznawaną przez magazyn „Puls Biznesu”, w dowód uznania za profesjonalne usługi oraz dynamiczny rozwój firmy znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu “Diamentów Forbesa”. Nic zatem dziwnego, że osoby, które decydują się na nowe mieszkania w Gdyni, czy w Gdańsku coraz chętniej wybierają lokale oferowane właśnie przez Allcon.

Od wielu lat nasz klient z powodzeniem zajmuje się również sprzedażą i wynajmowaniem nieruchomości typowo komercyjnych na terenie całego Trójmiasta. W ramach Allcon Investment powstawały już sklepy, galerie handlowe, obiekty biurowe, czy nawet hotele. Nasz klient przy tym tworzy tak samo projekty własne, jak i zajmuje się realizacją zlecanych projektów, nie tylko buduje, ale sprzedaje i zarządza swoimi obiektami.


Poprzedni wpisWhai.ie Następny wpisSkip