Advotax

od |
09 8

mehrwertsteuer in PolenAdvotax Polsko-Niemieckie Doradztwo Podatkowe współpracujące z Polsko-Niemieckim Stowarzyszeniem Doradców Podatkowych w Polsce i Volkmann-Becher to nasz najnowszy klient. Kancelaria z powodzeniem działa zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Naszym zadaniem jest rozpropagowanie szerokiego pakietu usług oferowanych przez Advotax, w czym pomoże nam pozycjonowanie frazy mehrwertsteuer in Polen.

Rynek usług podatkowych w ostatnich latach rozwija się coraz dynamiczniej – podobnie jak współpraca międzynarodowa podmiotów gospodarczych w różnych krajach UE. Kontakty firm polskich i niemieckich są szczególnie ożywione, w związku z tym także większe zapotrzebowanie na usługi doradztwa podatkowego i finansowego.

Advotax oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów niemieckich prowadzących działalność na rynku polskim, jak i polskich inwestujących poza granicami kraju.

Wieloletnie doświadczenie zespołu specjalistów Advotax pozwala firmie wypracowywać najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb każdego klienta. Rzetelność, wiedza, partnerstwo – na tych zasadach buduje swój najistotniejszy kapitał – zaufanie i lojalność klienta, który dzięki współpracy z Advotax może podejmować racjonalne decyzje związane np. z wejściem na nowe rynki.

Klient może liczyć na pomoc doradców Advotax na każdym etapie inwestowania – od planowania i wyboru optymalnych rozwiązań w oparciu o racjonalną ocenę potrzeb i możliwości do bieżącej obsługi finansowej.

Katalog usług oferowanych przez firmę jest szeroki – to zarówno doradztwo podatkowe, jak i ekonomiczne oraz stricte finansowe. Advotax oferuje również usługi księgowe, z zakresu kadr i płac, rejestracji działalności, opracowywania koncepcji optymalizujących wysokość podatków, sporządzanie opinii i zeznań podatkowych. To nie wszystko – firma wyspecjalizowała się także w koordynowaniu procedury wiążących porozumień cenowych (APA).

W pakiecie usług oferowanych przez Advotax klienci znajdą też profesjonalne doradztwo w zakresie: podejmowania działalności i tworzenia firm w różnych krajach (możliwe jest również przeprowadzanie negocjacji z ewentualnymi partnerami), doradztwa finansowego i inwestycyjnego, związanego z kupnem albo sprzedażą przedsiębiorstw, reorganizacji firm, oszacowywania ryzyka związanego z transakcjami. Specjaliści Advotax wykonują także profesjonalne wyceny przedsiębiorstw. Na życzenie klienta sporządzają również opisy systemu rachunku kosztów, specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw i branż w różnych krajach.

Zespół współpracujących z firmą wysokiej klasy specjalistów pozwala Advotax na reprezentowanie podatników przed organami administracji podatkowej i właściwymi sądami.

To tylko niektóre z obszarów działalności Advotax. Kluczem do sukcesu firmy okazało się świadczenie uniwersalnych i kompleksowych usług związanych ze sferą podatkową i szerzej – rynkową, finansową – zarówno pod względem przedmiotowym, jak i terytorialnym.

Takiej obsługi oczekują inwestorzy chcący rozwijać swoje kontakty i możliwości na rynkach innych krajów i na taki pakiet usług mogą liczyć decydując się na współpracę z Advotax.

Właściwa obsługa prawna, podatkowa i finansowa w języku obcym to dziś absolutny standard na międzynarodowym rynku gospodarczym. Advotax stworzył platformę kancelarii współpracujących z firmą nie tylko na terenie Polski i Niemiec. Mając na uwadze coraz bardziej zauważalny trend współpracy ze wschodnimi sąsiadami UE, nawiązuje także kontakty z wiarygodnymi partnerami na terenie Ukrainy, Rosji i Białorusi. Na skuteczną pomoc mogą liczyć też klienci zainteresowani inwestowaniem na innych rynkach, w tym w krajach Europy Środkowej i Zachodniej.

Wszyscy klienci Advotax mają zapewnione atrakcyjne warunki współpracy i obsługi. Spotkania mogą się odbywać w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Firma zaprasza szczególnie do swoich siedzib w: Poznaniu, Warszawie, Słubicach, Kostrzynie nad Odrą i w Oldenburgu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby konsultacje przeprowadzać również telefonicznie i internetowo.

Advotax jest członkiem największej izby gospodarczej działającej w Polsce i w Niemczech – Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (PNIPH).


Poprzedni wpisMarket Bio Następny wpisCzysty Dom MK