3D Plan

od |
08 24

hale stalowe - 3dplanDoświadczenie, energia i kompleksowość – w „pakiecie”- tak w skrócie można scharakteryzować naszego nowego klienta – 3D Plan Sp. z o.o. Sp. k. – firmy oferującej szeroki wachlarz usług (od projektu po wykonawstwo) w branży usług projektowo-inżynieryjnych.

Młody, ambitny i posiadający już spore doświadczenie zespół profesjonalistów (inżynierów i projektantów) zapewnia najwyższe standardy realizacji wszystkich projektów z zakresu: architektury, projektowania, inwentaryzacji budowlanych i termowizji. Ale to nie wszystko – dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także hale stalowe – 3D Plan sprawnie przeprowadzi każdego inwestora przez cały proces budowlany związany z wykonaniem tego rodzaju obiektów, znajdujących zastosowanie w wielu branżach.

Projektowanie to jeden z głównych obszarów działalności spółki. Specjaliści z zespołu projektantów 3D Plan wykonują realizacje m.in. w zakresie: projektów budowlanych, konstrukcyjnych, wykonawczych i powykonawczych, warsztatowych, architektury przemysłowej czy stacji bazowych dla telefonii komórkowej.

Jednym z filarów działalności firmy jest również projektowanie architektoniczno-budowlane (budynków prywatnych, firmowych i użyteczności publicznej) projektowanie i adaptowanie wnętrz czy też projektowanie elewacji i aranżacja wnętrz.

3D Plan Sp. z o.o. Sp. k. z powodzeniem realizuje także projekty inwentaryzacyjne. W tym zakresie współpracuje m.in. z: TP, PZU, Orange, PGNiG, OPCO, AiC, BORGA i z wieloma miastami (m.in. z Urzędem Miasta w Gorzowie, Łodzi, w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni czy Tczewie).

Na usługi inwentaryzacyjne składają się m.in.: projektowanie, dokumentacja i aktualizacja dokumentacji, inwentaryzacja do celów podatkowych, rozbiórka budynku, projektowanie wnętrz, pomiar podwykonawczy oraz przygotowanie pod audyt energetyczny.

O skali działalności firmy niech świadczą liczby – od początku działalności specjaliści z 3D Plan wykonali pomiary budynków o powierzchni niemal 450.000,00 m2. Prace tego rodzaju wykonywane są przez spółkę na terenie całego kraju.

W ostatnich latach firma wyspecjalizowała się także w realizacji projektów (od fazy pomysłu do końcowego wykonawstwa) obiektów typu hale stalowe. Znajdują one szerokie zastosowanie w różnych branżach – stąd też ich rosnąca popularność. 3D Plan wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom inwestorów w tym zakresie. Bierze na siebie: wykonanie projektu, uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń i finalną realizację obiektu.

Na profesjonalną pomoc mogą liczyć inwestorzy zainteresowani halami: magazynowymi, biurowymi, produkcyjnymi, halami na potrzeby rolnictwa, halami sportowymi i innymi obiektami wykonanymi ze stali (np. wiatami).

Termowizja to kolejny obszar działalności spółki – usługi termowizyjne obejmujące m.in.: kontrolę stanu izolacji termicznej przegród zewnętrznych obiektu, lokalizację zawilgoceń, sprawdzenie szczelności stolarki, wykrywanie usterek ogrzewania podłogowego, badanie złączy i elementów elektrycznych, pomiary transformatorów, stacji rozdzielczych, szaf elektrycznych, czy też kontrolę termiczną układów automatyki przemysłowej, cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów z różnych branż (budownictwa, przemysłu, chłodnictwa i energetyki).

3D Plan wykonuje badania z użyciem najnowszego sprzętu (kamera termowizyjna FLIR T420).

Fachowość, innowacyjność poparta doświadczeniem i stały rozwój pozwalający być zawsze na bieżąco z wszelkimi nowościami rynkowymi – z tym kojarzą spółkę klienci z całego kraju.

Profesjonalne doradztwo. Optymalny plan. Sprawne wykonawstwo – czyli 3D Projekt!


Poprzedni wpisPUH Kanada Styl Następny wpisZłote Góry